Služby

Výstavba rodinných a bytových domů
Zateplování fasad
Rekonstrukce bytů a domů
Pokládka zámkových dlažeb
Zemní práce a stavební práce
Demolice domů, areálů

Výstavba rodinných a bytových domů

Stavíme rodinné domy na klíč z kvalitních materiálů od renomovaných dodavatelů. Vytvoříme pro vás tu nejlepší nabídku ceny na nové bydlení. Vsaďte na jistotu bydlení zděnou metodou, která je už desítky let ověřenou formou bydlení již několika generacemi. Rodinné domy stavíme klasickou zděnou technologií. Zděné domy mají mnohonásobně delší životnost než domy montované. Obrovskou výhodou u zděného domu je také jeho objemová stálost a neměnné technické parametry.
Máte zájem o rodinný dům na klíč?

Zpracování projektu a stavebního povolení

Projekty zpracujeme ve všech stupních projektové dokumentace, a to včetně zajištění veškerých stanovisek a stavebního povolení. Pokud nemáte čas ani chuť běhat po úřadech, nechte to na nás a my se o to za vás postaráme. Za dohodnutou cenu objednaného rodinného či bytového domu u společnosti STAFSONS dostanete bydlení v maximální kvalitě zpracování.
Máte zájem o vypracování projektu?

Zateplování fasád

Úspora energie je stále aktuální téma, které se týká každého uživatele bytu či rodinného domu. Zateplování budov je v současnosti často využívanou metodou revitalizace. Díky kvalitnímu zateplení budovy se vám sníží během zimních měsíců finanční náklady za vytápění a v horkých letních měsících se teplo naopak nedostane do domu. Zateplení tak přispívá k výrazným energetickým úsporám.
Ve STAFSONS se zaměřujeme na zateplování fasád průmyslových objektů, bytových domů, rodinných domů, dále na výměnu oken, zateplení střechy (k zateplování obálky budovy pracujeme s minerální vatou i polystyrenem). Hlavní výhodou minerální izolace je její nehořlavost, která ji předurčuje na vysoké stavby, protipožární pásy či izolace horkých potrubí. Fasádní polystyren je poté nejpoužívanější tepelnou izolací pro zateplení fasády. Tepelný odpor a životnost je u fasádního polystyrenu srovnatelná s deskami z minerální (skelné a čedičové) vaty.
Přemýšlíte o zateplení budovy?

Rekonstrukce bytů a domů

Máte zájem o rekonstrukci rodinného domu, bytu či průmyslového objektu? Provádíme jak drobné úpravy, tak práce většího rozsahu i rekonstrukce bytů či domů na klíč. Rekonstrukce budov je vždy delikátní záležitost, kterou jsme schopni dokonale zrealizovat jak v souladu s přáním zákazníka, tak v souladu se všemi požadavky na kvalitu. Neváhejte se na nás obrátit. Vše zařídíme a zajistíme všechna řemesla. Vy se nemusíte o nic starat.
Bytová umakartová jádra, půdní a sklepní prostory, zateplení, nová okna, střecha a dveře zvenčí – dokážeme proměnit i tu nejzničenější nemovitost v moderní bydlení té nejvyšší kvality. Současně jsme schopni také důkladné přestavby, přidání dalšího patra a dalších úprav, které dům promění takřka k nepoznání.
Vdechněte vašemu domu
či bytu nový život

Pokládka zámkových dlažeb

Naše firma provádí vysoce kvalitní pokládku zámkové dlažby a dlažebních kostek. Kamenné dlažební kostky obrubníky patří k nejznámějším druhům vnějších dlažeb. Tato forma kamene je mrazuvzdorná, odolná a její životnost je v podstatě neomezená. Poskytneme vám komplexní službu na klíč. Vybereme pro vás ideální typ dlažby, dodáme potřebný materiál, provedeme pokládku a předáme vám výslednou práci.
Máte zájem o pokládku 
zámkové dlažby?

Zemní a výkopové  práce

Provádíme kompletní zemní a výkopové práce pro potřeby pozemního stavitelství s pomocí vlastní techniky se zkušenými pracovníky, a to po celé České republice. Běžně provádíme základy pro rodinné domy, ploty, výkopy drenáží či hloubení studen.
Máte zájem o zemní práce?

Demolice domů, areálů

Do našich služeb spadá také demolice domů, mostů, průmyslových areálů, betonových staveb vč. veškerých zemních prací. Naším zaměřením jsou především ruční bourací práce i strojní demolice většího rozsahu. Zajistíme nejen veškeré práce, ale také odvoz suti a zbylého stavebního materiálu. Navrhneme optimální řešení s výhodnou cenovou nabídkou. Demolice provádíme po celé České republice, zejména v Olomouckém kraji. Klademe důraz také na ekologickou nezávadnost díla.
Máte zájem o demoliční práce?

Kontakt

Příční 204
783 91 Uničov
© 2024 Stafsons.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů